Cudowne konstrukcje wzniesione z bloków w grze Minecraft Kirsten Kearney/ZIELONA SOWA/

Minecraft, to niezwykle popularna, polegająca na budowaniu, odkrywaniu, walczeniu z różnego rodzaju stworzeniami gra.Można by powiedzieć jak każda.Niszczenie, zbierania produktów, tworzenie, to również zalety tej gry.Gra, powstała w 2011 roku i od tego czasu zyskała niezwykłą popularność wśród wszystkich wielbicieli różnego rodzaju gier.Jej cechą szczególną jest niezwykły efekt"pikselozy" wszelkich obiektów.Efekt ten, mimo, że technika pozwala na to, nigdy nie został zmieniony.Oczywiście to wielkie uproszczenie.

Bazując na popularności owej gry powstało mnóstwo poradników, filmików, które mają pomagać jak i informować, co nowego w grze.

"Cudowne konstrukcje.Wzniesione z bloków w grze Minecraft", to właśnie taki poradnik przedstawiający co można zbudować z bloków w tejże grze.Poczynając od starożytnych budowli, po nowoczesne wieżowce.Można stworzyć wszystko, ogranicza nas tylko nasza własna fantazja.

Książka podzielona jest na kilkanaście rozdziałów.Każda z tych budowli zawiera poradnik, jak krok po kroku zbudować dany obiekt, co znacznie ułatwi budowanie graczom.Ukazane są tu także liczne ciekawostki, oraz mnóstwo kolorowych zdjęć, które przestawiają gotowe budowle.


Pozostaje mi polecić.Zapraszam do lektury, po której można przystąpić do konstruowania niezwykłych dzieł w tej ciekawej rozgrywce.Ogranicza nas tylko nasza wyobraźnia, a ta jest bezgraniczna.Nie musisz się spieszyć, a budowle nie muszą być doskonałe.Na tym właśnie polega urok tej gry.

Komentarze