DIY. Żyj pięknie praca zbiorowa


/EGMONT POLSKA/

DaWanda jest internetową platformą z prezentami, produktami handmade i pomysłami DIY. Umożliwia twórcom oraz pasjonatom rękodzieła na dzielenie się swoją pasją, a być może również na zarabianie na niej. A samo DIY - z angielskiego "do it yourself" - oznacza samodzielne wykonanie czegoś.

Książka"DIY. Żyj pięknie!" zawiera takie właśnie pomysły które przy pomocy własnych rąk i odrobiny inwencji można samemu wykonać. Jest tego naprawdę mnóstwo i niektóre z tych pomysłów, z miejsca przypadły do gustu dzieciom i na pewno skorzystamy z większości tych inspirujących rękodzieł. A co można tutaj znaleźć? Mojej siostrzenicy najbardziej spodobał się-bardzo na czasie zresztą adwentowy kalendarz z ciasteczek, oraz etykiety na prezent z reniferem. Mnie spodobały się między innymi porady jak zrobić czekoladowe ciasto z kaszy jaglanej, albo olejek pielęgnujący do brody. Znajdziemy tu także porady dotyczące przeróbki ubrań, takie dotyczące urody, oraz te które pokazują jak ze-zdawałoby się starego krzesła uczynić rzecz całkowicie nową. I o wiele więcej.


Podsumowując świetna księga porad i inspirująca zabawa, jak już wspominałem nie tylko dla dorosłych. Być może takie poradniki pisane są dla kobiet, jednak to nie zmienia faktu, że to rzeczywiście całkiem udany produkt. Atutem jest wydanie pełne zdjęć, pokazujące krok po kroku jak wykonać kolejne pomysły, oraz porady, triki i o wiele więcej. Pozostaje mi polecić. Zapewne wiele osób ucieszy się otrzymując tę książkę pod choinkę, albo na mikołajki.

Komentarze