Ukryty As redakcja i wybór George R.R. Martin


Jest rok 1988 i w USA właśnie rozpoczyna się kampania wyborcza. Nowy prezydent ma sprawić, aby ludzie oraz dżokerzy nareszcie się pojednali. Na jaw wychodzą tajemnice, szerzą się tajemnicze morderstwa, kandydaci tradycyjnie wyciągają brudny na kontrkandydatów.

"Ukryty as", to kolejny tom opowieści która rozpoczęła się w latach czterdziestych dwudziestego wieku, kiedy to tajemniczy wirus zmienił pewną część populacji w istoty obdarzone potężnymi mocami. Od tego czasu nic już nie jest takie jakie było, a właściwie jest zupełną nowością. Asowie i dżokerzy walczą o swoje miejsce w świecie, a nie jest to łatwe zadanie. Ludźmi rządzą uprzedzenia i pierwotny lęk przed nieznanym. Wszystkiemu przygląda się pewien kosmita-lekarz. Aby odkupić winy swojej rasy, która zesłała ową zarazę na ludzie, przebywa on na Ziemi i stara się pomóc wszystkim.

Wśród istot z niezwykłymi mocami szerzy się plotka, że wśród kandydatów jest obdarzony potężną mocą as, którego wygrana może zmienić naprawdę wiele. Ale czy owe podejrzenia są prawdziwe? I jak sobie poradzić z równie diabolicznym, tajemniczym mordercą, który dla swojego Szefa gotów jest zrobić wiele. Przekonajcie się sami.

To już szósty tom opowieści o obdarzonych mocami ludziach. Seria wydana jest pod redakcją samego George'a R. R. Martina, twórcę "Gry o tron. A także słynnych opowieści takich jak"Piaseczniki", czy "Tuf Wędrowiec.

Komentarze