Infekcja: Exodus Andrzej Wardziak/PASCAL/

Zombie atakują z każdej strony!Ich odrażające, niemal odpadające szpony, sięgają do gardeł, a raczej do naszych głów, aby spożyć pełen wartości odżywczych organ, jakim jest mózg.Nie ma ucieczki przed tym co ma nastąpić, ale może uda się przetrwać, chociaż paru jednostkom, aby rodzaj ludzki przetrwał.

"Infekcja.Exodus", to kontynuacja "Infekcja.Genesis".Polska została zaatakowana przez kroczące trupy, a niewielka grupka ocalałych walczy o przetrwanie.Osoby którym udało się przeżyć, znacząco różnią się charakterami, ale ze wszystkich sił starają się o przetrwanie.Tym razem sytuacja jest znacznie poważniejsza, niż we wcześniejszej części, co prawie niemożliwe.Tym razem wrogiem są nie tylko żywi-martwi, ale i ludzie, którzy przecież, jak wskazuje rozsądek powinni trzymać się razem.Jednak tak nie jest i to co wydawało by się niemożliwe okazuje się prawdą.Ci ludzie są znacznie gorsi od kroczących zombie.Co dalej, czy uda się komukolwiek przetrwać? Tego wam nie powiem.Zapraszam do lektury.


Kolejny tom za mną i uważam, że ta seria nawiązująca do inwazji martwych, złośliwych stworów, jest jedną z najlepszych jakie przeczytałem ostatnimi czasy.Ciekawi bohaterowie i nierówna walka o przetrwanie.Znakomicie ukazane, jak ludzie, którzy nagle osiągnęli jakiś wpływ na innych potrafią się zmienić.I wcale nie na lepsze.Niepoważny temat-bardzo poważna książka. Potraktowałem ją z lekkim przymrużeniem oka, ale nie potrafię takiego tematu wziąć na poważnie.Polecam i czekam na równie ciekawe lektury w przyszłości.

Komentarze