Niesamowite 1000x połącz kropki. Superbohaterowie Marvela Thomas Pavitte


/WYDAWNICTWO INSIGNIS/

Mamy niezwykle dużo publikacji, które w ostatnim czasie zyskały dużą popularność. Chodzi tutaj o kolorowanki, których antystresowe działanie ma mieć dobroczynny skutek na kolorujących. A to nie wszystko. Wydawane są również różnego rodzaju pozycje, w których naszym działaniem jest uzyskanie niezwykłych obrazów, wystarczy że połączymy kropki, zgodnie z numeracją, lub pokolorujemy obrazki zgodnie z instrukcją. Jeśli spiszemy się dobrze, naszym oczom ukażą się arcydzieła sztuki malarskiej, zwierzęta, rośliny, cuda architektury i o wiele więcej.

Dla fanów uniwersum Marvela, również znajdzie się co nie co. Nakładem Wydawnictwa Insignis ukazała się właśnie ciekawa pozycja. "Niesamowite 1000x. Połącz kropki". Z dwudziestoma najbardziej znanymi bohaterami komiksów, filmów i seriali.

Poczynając od Czarnej Wdowy, Hulka, czy Thora, mamy możliwość podążając za numerkami uzyskać obraz postaci, którą poznamy dopiero po połączeniu wszystkich kropek. Ekscytujące, czyż nie? Zabawa jest przednia i rzeczywiście antystresowe działania skutecznie nam pomagają.


Podsumowując doskonała zabawa dla wszystkich, którzy nie tylko lubią komiksy, ale i niewinne zabawy, które dopiero gdy włożymy w nie trochę pracy, ujawniają swoją głębię. 20 postaci, które przekładają się na przednią rozrywkę. Nie samą literaturą człowiek żyje, ot co. Polecam, zachęcam do zapoznania się z tą publikacją.

Komentarze