Suma wszystkich strachów (audiobook mp3) Clancy Tom/BIBLIOTEKA AKUSTYCZNA/

Tom Clancy, to pisarz, który w swoich powieściach doskonale potrafił przedstawić konflikty nękające świat a bohaterowie, którzy borykają się z problemami, nie tylko osobistymi umieją poradzić sobie ze wszystkim.A Jack Ryan?Któż o nim nie słyszał.Analityk CIA, który pnąc się po szczeblach kariery doskonale potrafi wyjść obronną ręką, praktycznie z każdej sytuacji.

"Suma wszystkich strachów" to z kolei 7 tom przygód naszego analityka, jednak książki z tego cyklu można czytać niezależnie od kolejności.
Terroryści, przy pomocy pewnego naukowca, dostają w swoje ręce bombę termojądrową.Detonują ją na terenie Stanów Zjednoczonych, co doprowadza świat na skraj III wojny światowej.Jednocześnie w Berlinie dochodzi do niepokojących zdarzeń, a wojska USA i Rosji zostają postawione w stan najwyższej gotowości.Jack Ryan zostaje zwerbowany do tego, aby doprowadzić do złagodzenia konfliktu, do jego zakończenia.

Janusz Zadura, czytając ten audiobook, doskonale sprawdził się w roli lektora.Ciekawie zinterpretował bohaterów, ich dylematy, a także znakomicie oddał atmosferę powieści.Akcja goni akcję, tu nie ma miejsca na nudę.Polecam.

Komentarze