Caspar Lee Emily Riordan Lee, Caspar Lee


/EGMONT POLSKA/

Biografie różnego rodzaju domorosłych artystów, mają wzięcie na całych świecie i co jakiś czas, także i nas wydawnictwa raczą nas wątpliwej jakości publikacjami.
Jak mówi powiedzenie, wszystkie grzyby są jadalne, niektóre tylko raz. I nawet słynne wygotowanie w pewnej mieszance nie pomoże, aby muchomor był zjadliwy.

Niestety jest tak i w tym przypadku. Po zaistnieniu w internecie syna, mamusia postanowiła dorobić i napisała biografię syna, który, rzeczywiście wiele przeżył bo ma, aż 20 lat. Także spodziewajcie się mrożących krew w żyłach wydarzeń, budujących cytatów i opowieści, jaki to Caspar jest cudowny. Niezwykłe, jak prostym sposobem, można wydać coś, co praktycznie nie ma żadnej wartości. Broni się jedynie szata graficzna tej pozycji, bo jest bardzo sympatycznie wydana. A wtrącenia Caspara, z założenia zapewne mające być zabawne, są niezwykle irytujące i nic nie wnoszą do i tak trudnej w odbiorze książki.

Podsumowując, jeśli lubicie historie o niczym, a jednocześnie oglądacie durnowate filmiki(z których chłopak podobno słynie) ta pozycja jest dla was. Jeśli coś jest, głupie, żenujące i poniżej ludzkiego pojmowania, nastolatki na pewno za tym polecą. Także i ta pozycja znajdzie swoich odbiorców.

Komentarze