Felix, Net i Nika oraz Nadprogramowe Historie Rafał Kosik/POWERGRAPH/

Rafał Kosik, to pisarz, który pisząc dla dorosłych, takie powieści, zaliczane do sf, jak"Mars", "Kameleon", mój ulubiony"Vertical", czy zbiory opowiadań, takie jak np."Obywatel, który się zawiesił", postanowił, również dla młodszego czytelnika coś przygotować.Czego rezultatem jest seria dla młodszych czytaczy"Amelia i Kuba", a dla starszych czytelników"Felix Net i Nika".Seria ta, w skrócie określana jako"FNiN", liczy już 14 tomów i nie zanosi się na to, aby to był koniec.
Dzięki uprzejmości Wydawnictwa Powergraph, otrzymałem do przeczytania, ale również do zrecenzowania jedenasty tom tego cyklu.

Książka ta, to zbiór opowiadań, które ukazywały się w różnych odstępach czasu, w najróżniejszych magazynach, czy w internecie.
Są tu opowiadania bezpośrednio nawiązujące, do któregoś tomu przygód naszych nastolatków, lub takie, w których jedynie postaci nastolatków łączą się z pozostałymi tomami ich przygód.
Pełne humoru, fantastyczne, a nawet rasowy horror.Wszystko to zebrane w jednym tomie dla uciechy czytelników.

Doskonały humor, to największy plus tego zbioru.Autor każdy perypetie naszych przyjaciół okrasza sporą dawką dobrego humoru, na dodatek czyniąc to z wyczuciem.Cóż dodać więcej, część ta, również mnie nie zawiodła.


Książkę otrzymałem dzięki uprzejmości Wydawnictwa Powergraph.

Komentarze